O nás

Jsme firma s rodinnou tradicí, která vznikla v roce 1992 ze zámečnické divize Sportovních staveb a.s. Firmu tehdy založil pan Antonín Mužík se svým synem Robertem. Zaměřujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, specializujeme se na průmyslové haly, sportovní objekty, autosalony, logistická centra, nákupní objekty a půdní vestavby. Za 25 let jsme si dokázali vydobýt nezastupitelné místo na trhu výrobců ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků.

Důkazem je nárůst výroby a zvyšování obratu. Pyšníme se nízkou fluktuací zaměstnanců. Firmu postupně rozvíjíme z vlastních zdrojů ze zisku. Investujeme nejen do strojového parku, ale i do zvyšování kvalifikace zaměstnanců. V roce 2018 jsme rozšířili naši kvalifikaci o WPQR na svařování betonářské výztuže. V létě 2020 jsme do našeho strojového parku přibrali svařovací traktor Rail Bull II, který se uplatní zejména při výrobě svařovaných nosníků.

Po odchodu pana Antonína Mužíka do důchodu převzal vedení firmy pan jednatel Robert Mužík. Nově se do vedení firmy zapojil i vnuk pana Antonína Mužíka
Ing. Sven Mužík.

Politika kvality

Naše politika kvality a enviromentálního managementu

Certifikáty

Po rozkliknutí je možné certifikát stáhnout

více než 1145

POSTAVENÝCH BUDOV

257

HOTOVÝCH PROJEKTŮ

323

REKONSTRUKCÍ

130

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ